Úvodní strana > Garážová vrata > Sekční GV ALUTECH

  Sekční garážová vrata "ALUTECH" jsou ideální pro garáže rodinných a bytových domů. Výhodou sekčních vrat jsou: praktičnost, spolehlivost, bezpečnost, dobré utěsnění otvoru, vynikající tepelně izolační vlastnosti.
Sekčních vrat se skládá z několika na sobě položených sekcí, pohyblivě propojených panty. Dveřní křídlo se pohybuje od svislé (uzavřené) polohy do horizontální (otevřené) polohy pod stropem. Takováto trajektorie křídla zachovává světlou velikost otvoru a šetří prostor před i uvnitř garáže.
Garážová vrata "ALUTECH" zajistí bezpečný provoz všem členům rodiny. Vrata odpovídají směrnicím EU o bezpečnosti výrobků, o čemž svědčí protokoly o zkouškách. Tyto umožňují, aby vrata "ALUTECH" nesla označení CE.
Použití energeticky úsporných panelů a těsnění po obvodu vrat poskytuje komfortní tepelnou izolaci vnitřního prostoru garáže.

Nahoru

Vrata s integrovaným vchodem

  • Personální vchod lze umístit do sekčních garážových vrat typu STANDARD i CLASSIC.
  • Průchozí šíře personálního vchodu je 920mm, výška prahu 95 nebo 140mm.
  • Otevírání dveří do exteriéru - provedení pravé nebo levé.
  • Rám dveří je z eloxovaného hlinikového profilu. 
  • Vloženým vchodem lze vybavit vrata o šířce min 1915mm, přičemž u vrat do šířky 4500mm lze dodat práh 95mm, u širších už jen 140mm. Minimální výška vrat musí být 1960mm.
  • Standardním příslušenstvím dveří je samozavírač, sada klik a zámek včetně cylindrické vložky se 3ks klíčů.

Nahoru

Vyrovnání stability vrat

STANDARD - zajišťují u toho typu dvojnásobné pakety tažných pružin s dvojitými ocelovými lanky, které jsou umístěny ve svislém profilu vrat.

CLASSIC - zajišťují torzní lakované pružiny uloženy nad vraty a nebo na konci dráhy dle montážních podmínek.

Nahoru