Úvodní strana > Garážová vrata > Výklopná GV NOVOFERM

Výklopná garážová vrata

  Výklopná garážová vrata - představují nejen velkou pestrost modelů, ale mají i vynikající poměr cena / výkon. Ať se již rozhodnete pro kompletní systém VivoPort® obsahující vrata a pohon nebo pro samostatný stropní pohon Novomatic, pro vrata z ušlechtilé oceli nebo kvalitního masivního dřeva, od firmy Novoferm dostanete v každém případě veškeré pohodlí za přijatelnou cenu. Montáž je jednoduchá, jak v případě instalace nových vrat, tak renovace starých. Stejně jednoduché je to také v případě kompletně ředmontovaných garážových vrat Novoferm v požadovaných rozměrech nebo vrat s přesnými rozměry pro hotové garáže. 

Nahoru

Vrata s integrovaným vchodem

  • Vstupní dveře lze dodat - u vrat s ocelovou výplní - model Rees a Kiel, u vrat s dřevěnou výplní - model München/Leipzig a u rámu bez výplně - model Bocholt
  • Šířka dveří je 890 - 920 mm. Výška dveří max. 2375 mm (odpovídá vždy výšce vrat).
  • Vložené dveře jsou vždy otevírané ven. Jsou umístěny na levé nebo pravé straně vrat podle orientace otevírání.
  • U vrat vyšších než 2375 mm je výška personálního vchodu 2066 mm. Mezi vrchním okrajem vrat a dveřmi tak vzniká pevné pole.
  • Kování je standardní - klika - klika s krátkým štítkem v černém plastu. Zámek včetně
    vložky FAB (30,5 / 30,5) a 2 ks klíčů.

Nahoru

Elektrický pohon garážových vrat

NovoPort - spolehlivé automatické vypínání - vrata se kontrolují sama: narazí-li při automatickém zavírání na nejmenší odpor okamžitě  se zastaví a znovu se zcela otevřou. Sevření je tímto vyloučeno. Vypínací automatika je funkční i při otevírání.
Supertichý chod vrat - nově vyvinutý pohon běží podél ozubeného řemene, který je umístěn a chráněn ve vodící kolejnice. řemen je odolný vůči olejům.
Dvojnásobné zajištění vrat - vrata jsou zabezpečena před nežádoucím vniknutím nejen samosvorným pohonem, ale i horními vodícími kladkami.
Odblokování pohonu z interiéru i exteriéru - v případě výpadku elektrického proudu lze motor odblokovat od vrat tahem bovdenu umístěným na motorové jednotce. Poté je možno vrata ovládat mechanicky. Pro opětovné zapojení pohonu stačí zatlačit páčku na motorové jednotce.

NovoMatic - klasický pohon s montáží pod strop. Stejné vlastnosti jako NovoPort.

Nahoru

Vyrovnání stability vrat

zajišťují vícenásobné bezpečnostní pružinové pakety, které pomocí tlumiče pružin a prostřednictvím kluzné lišty v rámu vrat umožňují pohonu rovnoměrně a bezhlučně manipulovat s vraty.

Nahoru